Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kurtarıcı [1/1]

YazarMesaj
RockAngeLs
Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim

Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim
RockAngeLs

Beğenilme :
Kurtarıcı [1/1] Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Kurtarıcı [1/1] Right_bar_bleue

Kurtarıcı [1/1] Empty
MesajKonu: Kurtarıcı [1/1]   Kurtarıcı [1/1] Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:51 pm

Merhaba arkadaşlar,bu benim yeni hikayem umarım beğenirsiniz...

1.Bölüm

Annemle birlikte evde oturuyorduk… her zamanki gibi bozuk morallerle. Annem babamdan ayrıldıktan sonra ikimizde bomboş hissediyoruz. Ben babam gittiği için annem ise artık evli olmadığı için. Aslında yalnız değil yanında ben ve sevgilisi ,yani benim geleceğim için sevgili olduğu Ben Amca,Abi yada müstakbel üvey baba .. “ benim için sevmediğin biriyle evlenmek zorunda değilsin,biliyorsun ben sen mutlu olduğunda mutluyum “ dedim. Başını koyduğu masadan kaldırdı “ senin için buna mecburum “ dedi. En çok buna üzülüyorum.. benim yüzümden.! Benimde hayatımı kurtarmam gerek hem annemi hem beni.. Birde o var. Josh. Erkek arkadasım. Bana arkasından üzüldüğüm babamdan bile daha kötü davranıyor. “ ben gideceğim “ dedim “ en iyi nasıl olacaksa .. Amerika’da iş yada herhangi bir şey bulamıyorsam ve senin mutsuz olmana sebep oluyorsam başka yere gitmem şart” inanmayan gözlerle bana baktı “ nereye gitmeyi düşünüyorsun “ gözlerimi yere diktim.. “Almanya’ya. İş şartları buradan daha iyi” annem iyice sinirlenmişti “rose sen aklınımı kaçırdın. Benden uzakta bir yere gitmeyi mi düşünüyorsun? buna izin vereceğimi sanma” sözlerine karsılık vermek istemedim ama gözyaşlarım gözlerimin dibinde duruyordu. Ağzımı açsam yağmur damlaları gibi döküceleklerdi.. ama mecburdum “ izin versen de vermesen de gideceğim. Benim için daha iyi olanı istemiyor musun? Benim için iyi olan bu..” gözyaşlarımı durduramamıştım .. akıyordu.. sert adımlarla odama çıktım. Kendimi küçüklüğümden beri kullandığım yatağımın üstüne attım.. Telefonun çalmasına aldırmadım ama o ısrarlı bir şekilde çalmaya devam etti. Telefonu açıp “ bitti artık her şey. Beni bir daha ne ara ne de sor! Buradan gidiyorum” dedim. Hemen bavulumu toplamaya başladım.. toplama işim bittiğinde bavulu aşağıya kapını yanına indirdim. “ ne yaptığını sanıyorsun sen! “ “anne lütfen izin ver .. gideyim.. yine gelirim söz veriyorum “ “ orada nasıl almanca konusacaksın sen” küçümseyen gözlerle ona baktım.. sanki ben Amerika’ da büyüdüm .. “ tamam biliyorsun nasıl para kazanacaksın! “ “ anne para kazanmak için gidiyorum oraya “ ağlıyordum.. “peki , nasıl istiyorsan öyle yap sana karışmayacağım ” “ yarın en erken saatte gidiyorum. Kurtuluyorum buradan !”

Sabah olduğunda erken uyandım havaalanına gittim.Biletimi aldım ve 2 saatin çabuk geçmesi için dua ettim. Tam ayağa kalktım ,tuvalete gitmek için, biri beni kolumdan çekti. “ beni bu kadar kolay bırakabileceğinimi sanıyorsun.. hiçbiryere gitmeyeceksin.. “ “ josh bırak kolumu .! canımı acıtıyorsun “ yüzüme baktı. “ beni hiç sevmedin dimi ?” dedi… bende gözüne baktım.. “ sevmedim josh.. sen bana o kadar kötü davrandın ki seni hiç bi zaman sevmedim.. sevmeyeceğim. Almanyaya gidiyorum ve buradan kurtuluyorum. Ne ara ne sor nede oraya gelmeye kalk.. kesinlikle bunu deneme.. “ “ bak . tamam beni sevmedin ve bende sana hiç iyi davranmadım ama değişebilir..
Hiçbişe aynı kalmak zorunda değil..” “ olmaz josh.. bu saatten sonra olmaz. Hoşçakal..”
Koşa koşa uçağıma gittim. . konuşurken uçağın anonsunu duymuştum.. merdivenlerden çıkarak yeni hayatıma doğru bir adım attım..

Kurtarıcı [1/1]
1 sayfadaki 1 sayfası