Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

İlk Türk TokioHotel radyosu

YazarMesaj
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
İlk Türk TokioHotel radyosu Left_bar_bleue999 / 999999 / 999İlk Türk TokioHotel radyosu Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

İlk Türk TokioHotel radyosu Empty
MesajKonu: İlk Türk TokioHotel radyosu   İlk Türk TokioHotel radyosu Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 10:24 am

Merhabalar Tokiohotel Severler ;

Ben İnternetten Türkler adına Ve Türk Th Radyosu Kurma Çabasındayım , Fakat Tüm Th Fanları Desteklemesi Lazım Ki Onlarında Desteklemesi Karşılıksız Kalmıyacak . Örneğinin Buranın Yöneticisi Burdan Dj Atıyabilir Ve Djler th radyosunda Yayına Girebilir. Herkesin Yayına Girme Hakkı Olucak Ve Ben Ücretli Ücretsiz Tüm Forumlarda Yayın İçin Player Koymalarını Rica Edicem Her Sitenin En Üstünde Yayın Aracı Olucak . Ve Böyle Büyük sitelerle Anlaşmak Gerçekten Gururlandırıcı . İnternette Onine yarışma vs. yapılabilecek eğer sizde bu proje varsanız lütfen bizil olun ki bençalışmalara başlayayım Birçok İşle Uğraşmam lazım Bunun İçin . Ve Bu Projeyi Yaparsak Th İle iLgili Hiçbirşey Habersiz Kalmaz Tüm Th Sitelerinde Olucağına Göre Tokiohotel İle İlgili Anketler OLduğunda thcileri bilgilendirmek yada sponsorların sitede başlattığı veya diğer sitelerin başalttığı yarışmaları söyleyip herkes yarışma kazanabilir . Ve radyodaki diğer projemde tokiohotel's boyandgirl
bu ne demek : tokiohotel çalabilenleri butda yayınlamak bu sayede herkes heveslenicek ve radyoyu dinlemek için çaba göstericekler . ben kayıda girip 2,3 şarkının coveri atıcam bile ..

Yetkililerle İletişime Geçersek Çok İyi Şeyler Ortaya Çıkabilir + radyonun sahibi olmuyacak her tokiohotel forumunun olucak fakat güvenli bir şekilde ben çok güzel olacağına inanıyorum
https://tokiohotel.forum.st

İlk Türk TokioHotel radyosu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tokio hotel Radyosu ( resmi)
» 30 Maddede Tokiohotel Anlatım !
» Sabah Gazetesi Tokiohotel