Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Th'yle nasıl tanıştınız?

5 posters
YazarMesaj
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Şeytan Şeytan
Takımınız : Bjk Bjk

Th'yle nasıl tanıştınız? Empty
MesajKonu: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:08 am

evett Th'yle nasıl tanıştınız tanışınca ne hissettiniz vs...
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:12 am

Th'yi İlk Özenti İle Tanıştım DiyebiLlirim Kuzenim Dinlerken bnde Dinledim Fakat Daha Sonra BIktım Usandım Ve Sevmemeye Başaldım ve 1 ay sonra Th'siz Olmadı yani o sesleri Duymadan Kötüde Olsa Duymadan yaşayamaz Oldum ..
https://tokiohotel.forum.st
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

Diger

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:19 am

kötüde olsa derken ? :kızdım:

neyse ben ilk th'yle tanışmamı anlatmıştım ama daha ayrıntı verim çok önemli :hehe:

ozamanlar trendy sadece yabancı ünlüleri veriyodu bende yabancı dinlemediğim için almıyordum ama Antalya'ya gidiyoduk zmn geçsin diye alim dedim okurum okudum bir açtımm abooww dedim bu ne gzl kız (aynen böyle) sonra röportajlarını okudum dedim bunlar birbirini çokmu aramış acaba da bulmuşlar orda hiç Bill'in erkek olduğu yazmıyodu. bide Tomla ikiz oldukları işte bundan 4-5 ay sonra kuzenim bnm pc'me şarkılarını indirmiş love is dead i dinledim çok hoşuma gitti sonra orayı vermek istemiyorum kuzenim rezil olur işte ben dedimki o kız o dedi erkek sonra iddaya girdik sonra ben bunlar hakkında araştırma yapmaya başladım ondan sonra bırakamadım yaklaşık 10 aydır thciyim vee çoook mutluyum
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

Diger

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:28 am

Bnde öLeyim >
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :

Diger

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:28 am

de o kötü ses kısmı ne acaba Bill'in sesimi kötü yani? :bilmem:
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :

Diger

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 9:29 am

Hayır Sesleri Kötüde Olsa Artık Bırakamam Yani ?
Yaprak
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Yaprak

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Tom Kaulitz
Ruh Halim : Mutsuz Mutsuz
Takımınız : Gs Gs

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 10:00 am

vallah benn eski sietden bi arkim vardı hilal onun sayesinde
anqeL_biLL
Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim

Benimle İyi Olun, Yeni Üyeyim
anqeL_biLL

Beğenilme :
Th'yle nasıl tanıştınız? Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Th'yle nasıl tanıştınız? Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 3:47 pm

ablam sayesinde ablamda bi aralar th manyağıydı posterlerinde görmüştüm çok sevmiştim ama içimde saklamıştım o sevgiyi hep..sonradan söledim ama bu yüzden ablamla çok kavga etmiştikxSoda billcide Very Happy
MiSs_KaulitZz
Mesajı Artacak

Mesajı Artacak
MiSs_KaulitZz

Beğenilme :

MesajKonu: Geri: Th'yle nasıl tanıştınız?   Th'yle nasıl tanıştınız? Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 6:10 am

ben th yle tanışmadan öncede rock cıydım bi gün msn de bi arkim th nin şarkısı var mı dedi ben de o kim mal dedim resimlerini gösterdi ben de o kadar erkeğin içinde kızın ne işi var dedim o da erkek dedi sonra monsoonu dinledim netten cok süper söylüolar sonra tabi ben o kıza asık oldum

Th'yle nasıl tanıştınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Th nasıl ünlü oldu?
» Alttaki Üyeyi Nasıl Bilirsin?