Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Tokiohotel* Forumlarına Hoşgeldiniz Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz !
Tokio Hotel - Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel - Türkiye

Tokio Hotel

AnasayfaBlogGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!

5 posters
YazarMesaj
Yaprak
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Yaprak

Beğenilme :
tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Tom Kaulitz
Ruh Halim : Mutsuz Mutsuz
Takımınız : Gs Gs

tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Empty
MesajKonu: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 4:12 am

Tokio Hotel : “İnsan aşkta dikkatli olmalı ! “

Şubat dünya çapında bir aşk ayı , bunu söylememeliyiz . Ve TH'de bunu iyi biliyor . Sizde iyi biliyorsunuz ki çocukların gazetecilerin ya da fanlarının sorularını cevapla konusunda hiçbir problemi yok . Bazen söyleyeceklerini dedikten sonra bile kendi kendilerine soru cevaplayabiliyorlar . Belki de onlarında bir “Sevgililer Günü” modu vardır . Çünkü aşık olmak ve aşkın onlar için ne anlam ifade ettiği hakkında çok konuştular .

Tom : “ Bir fana aşık olabileceğimi hayal edebiliyorum”

Kaulitz ikizleri hakkında iki şey biliyoruz . İlki , Bill kısa süreli flörtleri ve tek gecelik aşkları sevmiyor . İkincisi ise Tom kesinlikle sempatik fanlarla kontak kurmaya karşı değil. Kardeş olarak tamamen farklılar ama birbirlerini iyi anlıyorlar ve benzer bir espri anlayışları var .

Bill gerçek aşkını tanıyamayacağından korkuyor .

TH'nin solisti kıza benzemesiyle popüler ve bu yüzden alman gazetelerine birçok kez cinsel kimliği hakkında konu oldu . Şu doğru Bill onlara bir neden verdi , eğlenmek amacıyla internete “g.y” olduğunu yazdığında . Belki de birçok erkek fanını mutlu etti , TH'nin en az kız fanları kadar çok olan ... Ayrıca medyaya ve fanlarına “g.y olmadığını ve bunun sadece bir şaka olduğunu “ açıklamak gibi bir sürü işi çıktı . Ama tabi bu şu gerçeği değiştirmiyor , Bill'e yakın olmak zor . O gerçekten kişisel alanıyla çok ilgileniyor . “Gerçek kızı bekliyorum ben . Hepsini hak edecek birini bekliyorum , öpücüğümü , aşkımı ve s.ksimi ... başka kimsenin sahip olamayacaklarını “ Ayrıca gerçek olanını kaçıracağından çok korkuyor . “Ben bundan gerçekten korkuyorum . Ben Tom gibi değilim . Onun içni herşey kolay , hemen o kızın bir şey olup olmadığını anlıyor . Ama ben öyle değilim ve olmakta istemiyorum . Ayrıca gerçek aşkımı tanımama riskimide biliyorum . Herşey olabilir . Onu insanların arasında göremeyebilirim , sadece cep telefonumla ilgileniyor olurum ya da röpörtaj yapmam gerekiyordur ve hayatımın en önemli karşılaşmasını kaçırabilirim . Korkunç bir duygu ! Ama eğer böyle olacaksa olacaktır ve bu konuda hiçbir şey yapamam . Bence aşk kırılgan bir şeydir ve eğer bir insan bunu ciddiye alıyorsa kıza çok iyi bakmalı . Tom'un durumunda bence o aşk konusunda yakın zamanda mutlu olacak . Bence bir gün kalkacak , kız arkadaşı yanında yatıyor olacak ve bilecekki o gerçek olan. Mutlu olacak ..

Tom : “Kızlar bacaklarınızı göstermekten utanmayın ..

Tom gerçekten kızları seviyor . Saçının nasıl olduğu ya da fan olup olmadığı umrunda değil . “Şu bir gerçek ki bir fanla çıkmak çok ilginç olurdu. Ama sonra bu kişi gerçekten bilemiyor onunla ünü için birlikte olup olmadığını . Bu sadece bir risk . Kendimi eğer gerçekten harikaysa bir fana aşık olarak hayal edebiliyorum” dedi Tom . “Hobileri umrumda değil ama s.ksi sevmeli . “ güler “Bir o... istemiyorum ama s.ks benim için önemli ” Tom ayrıca bir kızın sahip olduklarını göstermesi gerektiğini söylüyor . “Güzel bacaklı , k.çlı ya da göğüslü bir kızın vücudunu sergilemeyi bilmemesi ya da göstermek istememesi gerçekten yazık . Bu genelde olmuyor ama olsa ilginç olurdu .” Almanca konuşmalı !

Bill ve hatta Tom hiçbir zaman yabancı dilde iyi değildi . Bu yüzden bir kız için asla yabancı bir dil öğrenmeyecekler . “Bizde bunun için gereken beyin yok . Biz daha çok müzikseliz ama kızgın değiliz . Ama kız arkadaşımız almanca bilmeli bizimle konuşmak için .” diyor ikiside . İkizler bu tepkileriyle tüm Avrupa'da almanca derslerine bir ilginin başlamasına sebep oldu . “Bu gerçekten harika , müzik sayesinde insanların bir sürü başka şekillerde de kullanabilecekleri yabancı bir dil öğrenmesi . “ diyor Bill ve herkese bir mesaj yolluyor . “Sevgililer gününün keyfini çıkarın ve aşkınıza iyi bakın
Admin
Th*Yönetici

Th*Yönetici

Beğenilme :
tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Left_bar_bleue999 / 999999 / 999tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Georg Listing
Ruh Halim : Olgun Olgun
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 5:48 am

Bu Tom'da Çoştu :kızdım:
Ama Çoşsun Mutlu Olsun ..
https://tokiohotel.forum.st
th_merwe89
Aktif-üye

Aktif-üye
th_merwe89

Beğenilme :
tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Left_bar_bleue250 / 999250 / 999tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Bill Kaulitz
Ruh Halim : Şeytan Şeytan
Takımınız : Bjk Bjk

MesajKonu: Geri: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 09, 2009 10:01 pm

Tom'a iki ayağı olsun bide kız olsun başka ne ister çocuk tşkrler cnmm
Yaprak
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Yaprak

Beğenilme :
tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Left_bar_bleue10 / 99910 / 999tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Right_bar_bleue

Diger
Sevdigim : Tom Kaulitz
Ruh Halim : Mutsuz Mutsuz

MesajKonu: Geri: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimePaz Mayıs 10, 2009 2:52 am

önemli değill
BiLL<3SeLiN
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
BiLL<3SeLiN

Beğenilme :
tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Left_bar_bleue250 / 999250 / 999tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Right_bar_bleue

Diger
Ruh Halim : Aşık Aşık

MesajKonu: Geri: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 10:40 am

teşekkürler canım ellerine sağlıkk...
Billy und EdosH
Mesajı Artıyor

Mesajı Artıyor
Billy und EdosH

Beğenilme :

Diger
Ruh Halim : Psikopat Psikopat
Takımınız : Fb Fb

MesajKonu: Geri: tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!   tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !! Icon_minitimePaz Mayıs 17, 2009 3:20 am

Tom yine yapmış yapacağını
paylaşım için teşekkürler

tom:kızlar bacağınızı göstermekten utanmayın !!
1 sayfadaki 1 sayfası